Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emeklilere 300 Lira Müjdesi

Emeklilere 300 Lira Müjdesi

Emeklilere 300 Lira Müjdesi

Merhaba kıymetli okurlarımız Emeklilere verilmesi planlanan 300 Lira  ile gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Emekliler tarafndan merakla beklenen verilmesi beklenen promosyon ücreti için ilk adım gerçekleiti.

Fakat Seçimler öncesi emekliye verilen vaatlerin başından verilecek 300 liralık ödeme bulunuyor. Tüm emeklilere bu ödemenin yapılması için ilk adım atıldı Emekliler maaş ödemelerini aldıkları bankalardan 300 Liralık ödemelerini  alacaklar. Böylece tüm emekliler  kendi maaş aldıgı bankasından ödemeyi almış olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emeklilere 300 Lira Müjdesi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.