Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emeklilere 10 Maaş Faizsiz Kredi

24 Kasım 2015
Emeklilere 10 Maaş Faizsiz Kredi

Emeklilere 10 Maaş Faizsiz Kredi

Merhaba değerli okurlarımız Dün Takvim gazatesinde verilen haberde Emeklilere sıfır faizle kredi verilecegi haberi paylaşılmıştı. Verilen haberde Emeklilere devlet bankaları tarafından sıfır faizli kredi verilecegi duyurulmuştu. Devlet bankaları Emeklinin maaşının 10 katı kadar faizsiz kredi imkanı verecek.

Örnek vermek gerekirse 1000 Tl emekli maaşı alan bir emekliye 10 Bin TL faizsiz kredi verilecek. Verilen kredinin geri ödemesi ise 1 sene sonra başlayacak. Bu bir yıl sonra başlayacak kredi geri ödemesinde ise emeklilerden kullandıkları kredi için faiz ödemeyecekler.

Bir çok emekli bu kredi fırsatını sabırsızlıkla bekliyor. Gerekli yasal düzenlemeler sonrasında bu konu hakkında detaylı bilgilenirme yapılacak.

Bir önceki yazımız olan Enerji Sektörü Çalışanlarına 3 Bin Lira Promosyon başlıklı makalemizde 3 Bin TL promosyon, Enerji Çalışanlarının maaşları ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emeklilere 10 Maaş Faizsiz Kredi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.