Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emekliler’den Kesilen Destek Primi Artık Kesilmeyecek

17 Şubat 2016
Emekliler’den Kesilen Destek Primi Artık Kesilmeyecek

Emekliler’den Kesilen Destek Primi Artık Kesilmeyecek

Emeklilere iyi haber geldi! Emekli olduğu halde çalışmakta olan emeklilerin maaşlarından  kesilmekte olan para artık kesilmeyecek. Emekli olduktan sonra çalışan emekliden kesilen destek primi artık kesilmeyecek. Destek priminin kalkmasıyla emekliler Şubat 2016 maaşlarını yüzde 10’ luk bir zam yapılmış gibi bir artış alacak. Çalışan emeklilerin maaş oranları yüzde 10 artış olacak.

Sosyal Güvenlik Kurumunu Edirne il müdürü Hayrettin Karbuz, Emekli olanlardan kesilmekte olan sosyal güvenlik primi kesintisininnin kaldırıldığını açıkladı. sosyal güvenlik destek primi adı altında çalışan emeklilerden yapılan kesinti maaşlara zam olarak yansıyacağını söyledi

Bir önceki yazımız olan Trafik Sigortasına İndirim başlıklı makalemizde sigortada kusur indirimi, Trafik Sigortası nasıl düşürülür ve ucuz Trafik Sigortası yapan şirketler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekliler’den Kesilen Destek Primi Artık Kesilmeyecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.