Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Emekliler İçin TOKİ Konut Başvurusu Başladı

8 Aralık 2015
Emekliler İçin TOKİ Konut Başvurusu Başladı

Toki Emekli Konut Başvurusu Başladı

TOKİ ‘ den Emeklilere müjdeli haber geldi. Yeni projeler kapsamında 17 ilimizde yapımı devam eden konutlar için talepler alınmaya başlandı. Emekli olmuş fakat henüz ev sahibi olamamış vatandaşlar için yapılan toki konutları için 30 Aralık tarihine dek ön başvurular yapılacak.

Emekli vatandaşlar için yapılan projede 17 şehrimizde yapıma başlanacak toplamda 4,354 ev için son başvuru tarihi 30 aralık olarak belirlendi.

Bu projelere sadece Emekl’ler degil dar gelirli vatandaşlarda başvuruda bulunabilecek. Uzun vadeli bir ödeme planı olan Toki evleri, Aylık 250 TL gibi düşük bir miktar ödeyerek ev sahibi olabilecekler.

 

Projenin Yapılacagı İller

“Bursa-Nilüfer (1.200 konut), Balıkesir-Bandırma-Edincik (32 konut), Karaman-Kırbağ (400 konut), Şanlıurfa-Akabe (304 konut), Konya-Meram (499 konut), Elazığ-Merkez (280 konut), Amasya-Merzifon (150 konut), Kütahya-İnköy (300 konut), Afyonkarahisar-Merkez (300 konut), Karabük-Merkez (426 konut), Çorum-Alaca (35 konut), Erzincan-Yoğurtlu (24 konut), Gaziantep-İslahiye (31 konut), Giresun-Alucra (16 konut), Muğla-Yatağan (79 konut), Sivas-Yenimahalle (184 konut) – Akıncılar (33 konut), Trabzon-Vakfıkebir (47 konut) – Çaykara (14 konut).”

Bir önceki yazımız olan Şehit Çocuklarına Eğitim Yardımı 2016 başlıklı makalemizde Şehit çocukları eğitim parası başvurusu, SGK şehit çocuğu bursu başvurusu ve SGK şehit çocuğu eğitim yardımı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekliler İçin TOKİ Konut Başvurusu Başladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.