Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emekli Maaşı Sorgulama Sayfası

Emekli Maaşı Sorgulama Sayfası

Emekli Maaşı Sorgulama Sayfası

Yeni yılın gelişi ile emekli maaşlarına zam yapıldı.   SSK ve Bağ-Kur  emeklileri maaşlarını zamlı olarak aldılar. Fakat emekli maaşlarını alıp maaş zammını alamadığını düşünen emekliler maaşlarında bir kesintimi var bunu öğrenmek isteyenler ne yapmalı ?

Zamlı emekli maaşların da ne kadar kesinti oldugunu bilmeyen emekliler maaş kesintilerini nereden ve nasıl görebilirler ? işte detaylar…

SSK ve Bağ-Kur ve memur emeklileri maaşlarını nereden sorgulayabileceklerini merak etmekteler. Emekliler maaşlarını alıyor fakat nereye ne kadar bir kesinti oluyor bunu detaylı göremiyorlar.

E-Devlete daha önceden PTT şubelerinden aldıkları şifreyi kullanarak Emekli maaş sistemine erişip e-devlet üzerinden maaşlarına yapılan zam oranlarını varsa bir kesinti tüm detaylarını E- devlet üzerinden tüm ayrıntılara ulaşabilmekteler.

Bir önceki yazımız olan Öğretmenler İçin Can Güvenliği Tayin Dilekçesi başlıklı makalemizde Can güvenliği tayin dilekçesi, Can güvenliği yer değiştirme ve İl dışı yer değiştirme dilekçesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.