Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Elektiriği Kesilen Aboneye Mesaj Yolu İle Bildirim Yapılacak

Elektiriği Kesilen Aboneye Mesaj Yolu İle Bildirim Yapılacak

Elektiriği Kesilen Aboneye Cep Telefonundan Bildirim Yapılacak

Merhaba değerli okurlarımız Son ödeme tarihinde ödenmeyen elektrik faturasını ödemeyen kullanıcılara SMS, e-posta ve diğer haberleşme kanalları ile bildirim yapılacak.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu yönetmelik gereğince elektrik borç tuttarını son ödeme tarihine kadar ödemeyen abonelere en az 5 iş günü içinde yazılı uyarıda bulunacak. Söz konusu uyarıda abone borcunu ödememesi halinde elektriğin kesileceği bilgisi verilecek. Tedarikçi firma gerek görürse SMS ve e-posta dışında diğer yazılı haberleşme araçlarını da kullanabilecek. Tüketicinin talep etmesi halinde dağıtım şirketi geçmişe dönük 24 aylık elektrik tüketim bilgisini tüketiciye ücretsiz şekilde sunacak.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Elektiriği Kesilen Aboneye Mesaj Yolu İle Bildirim Yapılacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.