Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ehliyetler Ne Zaman Değişmeye Başlayacak

11 Aralık 2015
Ehliyetler Ne Zaman Değişmeye Başlayacak

Ehliyetler ne zaman değişecek 2016

Merhaba değerli okurlarımız. İçişleri bakanlığı Karayolları trafik yönetmeliğide yapılmış olan değişiklik sonrasında, Ehliyetler 1 Ocak itibari ile değiştirmeye başlanacak. 5 yıl içerisinde yeni ehliyetlerin değiştirilmesi tamamlanacak. Peki sürücü belgeleri ne zaman değitirilmeye başlanacak, 2016 yılı sürücü belge değişimi için nereye başvurulacak.

Yeni ehliyetini alan vatandaşlar bu ehliyetler ile her hangi bir ülkede araç kullanabilecek. Yeni ehliyetler için vatandaşlardan şu işlemlerin yapılması istenecek. Doktordan alınmış Sürücü olur raporu ve 1 biyometrik resim , parmak izi, 15 tl lik sürücü belgesi ücretini ödedikten sonra. Vatandaşlar bu belgelerle emniyet müdürlüklerinin trafik tescil şube müdürlüklerine başvuru yapacaklar.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanlığı Sarayı Ziyaret Başvurusu başlıklı makalemizde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi başvuru, Cumhurbaşkanlığı Külliyesini gezmek istiyorum ve Cumhurbaşkanlığı sarayı gezisi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ehliyetler Ne Zaman Değişmeye Başlayacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.