Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ehliyet Almak İçin Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

11 Şubat 2016
Ehliyet Almak İçin Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Ehliyet Almak İçin Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Ehliyet alacakların ve yenileyeceklerin merak ettiği konulardan biride sağlık raporu ve zeka testi gibi istenilen raporların nereden ve nasıl alınacağı ve bu raporları almak için ne kadar ücret ödenecek işte detaylar.

Ehliyet almak ve ehliyetini yenilemek için değişen kanunlarla birlikte bir çok yenlik geldi. Ehliyet alabilmek için verilen sağlık raporu, için bir çok haber yapılıyor raporların devlet hastanelerinde 200 TL özel hastanelerde ise 70 TL civarında olduğu hakkında bir çok haber gündeme geldi. Yapılan bu haberler sonrasında sağlık bakanlığı bir açıklama yaptı.

”Tek Hekim Sağlık Raporu: (5 ayrı branşta uzman hekimden oluşan kurul) Devlet hastaneleri 50 TL, Üniversite hastaneleri ve eğitim Araştırma Hastaneleri 75 TL; Sağlık Kurulu Raporu Devlet hastaneleri, 200 TL; Üniversite hastaneleri ve Eğitim Araştırma Hastaneleri 300 TL”

Bir önceki yazımız olan Banka Hesabında Unutulan Paranızı Sorgulayınız başlıklı makalemizde Alacak verecek kaydı sorgulama, Bankalarda unutulan hesabın var mı ve TBB banka hesabı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.