Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ehliyet Almak İçin Deneyim Şartı Getiriliyor

Ehliyet Almak İçin  Deneyim Şartı Getiriliyor

Ehliyet Almak İçin  Deneyim Şartı Getiriliyor

Merhaba değerli okurlarımız Yeni yılda trafik yönetmeliginde değişiklige gidilecek 1 Ocaktan itibaren geçerli olacak değişiklikte ehliyet sınıfına göre deneyim şartı aranacak.

Vatandaşlar ilk önce B sınıf ehliyet aldıktan sonra sonrasında E sınıf ehliyet almak için tekrar bir sınava daha girecek. Sürücüler B ehliyeti ile 16+1 kişilik minübüs kullanabiliyor. 2016 yılında artık B sürücü belgesine sahip vatandaşlar 16+1 Minübüsleri kullanmak için D1 Ehliyeti almaları gerekecek.

Sürücü okullarına 10 Aralık’a kadar başvuru yapan  adaylar B sınıfı sürücü belgeleri ile hem otomobil, hem de minibüs kullanmaya devam edebilecekler.

Bir önceki yazımız olan Ağır İş Çalışanlarına 3 Bin Tl Maaş başlıklı makalemizde Çiftçiye KDV teşviki, İş güvenliği yasası ve madende çalışanların asgari ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ehliyet Almak İçin Deneyim Şartı Getiriliyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.