Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Dolar Resmen Çakıldı

Dolar Resmen Çakıldı

Dolar Resmen Çakıldı

Merhaba değerli okurlarımız ABD’de faiz artışlarının öteleneceği beklentisinin kuvvetlenmesiyle dolar çakılırken, 2,88 düzeyinin de altına inmesi bekleniyor. Doların ateşini indiren bu gelişme ardından Euro’da da düşüş yaşandığını ve buna bağlı olarak altının ve borsanın da arttığını ifade edebiliriz. Gelişmelerin olumlu seyretmesi nedeni ile yatırımcı hoşnut kalırken, bilhassa seçim öncesinde bu gelişmelerin yaşanması yurttaşı da sevindiriyor.

Doların şuanda bile bu seviyede olması ve bu seviyenin üstüne çıkmaması seçimlerden öncesinde büyük bir başarı diyebiliriz. Bilhassa 15 Ekim2015 Perşembe günü saat 11:00 itibarı ile doların 2,8883 seviyesinde olması pekçok kişiyi daha da umutlandırmaktadır. Bakanlardan gelen açıklamalar ise doların seçimden daha sonra büyük bir sürpriz olmazsa 2,60 – 2,70 düzeylerine civarı gerileyeceği ve daha da düşüş yapacağı yönündedir.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.