Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Doğum Paraları Dağıtılmaya Başladı

Doğum Paraları Dağıtılmaya Başladı

Doğum Paraları Dağıtılmaya Başladı

Merhaba değerli okurlarımız AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından çocuğu olanlara ‘ilk altın devletten‘ uygulaması olarak tanıtılan doğum parasından bugüne dek yararlananların sayısı 264 bini buldu. Çocuğu olan ailelere AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılan teşvik kapsamında Mayıs ayından beri doğum yardımı ödemeleri yapılmaya başladı. Her çocuk için farklı tutarlarda verilen doğum yardımı için başvurular her geçen gün artmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Doğum Paraları Dağıtılmaya Başladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.