Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Doğalğaz Abonelerine Ücret İadeleri Yapılacak

Doğalğaz Abonelerine Ücret İadeleri Yapılacak

Doğalğaz Abonelerine Ücret İadeleri Yapılacak

Merhaba değerli okurlarımız Doğalgaz dağıtım şirketlerinin abonelerden aldığı haksız ödemelerin iade edileceği söylendi . vatandaşların şikayeti üzerine araştırma başlatan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) bu fiyatların abonelere iadesi yönünde karar verdi.

EPDK Başkanı Yılmaz, ” Bir Takım doğalgaz dağıtım şirketlerinin abonelerden haksız biçimde ücret aldığı tespit edildi , Kurul kararı ile bu bedellerin iadesi karara bağlandı “

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.