Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Devlet Bahçeli İstifa Edecekmi ?

Devlet Bahçeli İstifa Edecekmi ?

Devlet Bahçeli İstifa Edecekmi ?

Merhaba değerli okurlarımız 1 Kasım seçim sonuçları Milliyetçi hareket partisine çok büyük bir oy kaybı yaşattı. Devlet bahçelinin memleketide dahi MHP nin bir oy kaybı var. Sonuçlardan sonra MHP genel merkezi şoka girmiş durumda. Mhp genel merkezi Koridorlarda Devlet Bahçeli istifa edebilir söylentileri dolaşıyor.

Sandıkların yüzde 86’sının açıldığı saatlerde Milliyetçi hareket partisi oyları yüzde 11.86’ya kadar gerilemiş göründü. Milliyetçi hareket partisi 7 Haziran seçimlerinde 80 milletvekili çıkarmıştı. 1 Kasım seçim sonuçlarına bakıldığında ise milletvekili sayısının yarıya azaldığı ve 44’e düştüğü görülüyor.

Bir önceki yazımız olan Ak Parti 1 Kasım Seçimlerinde Tek Başına İktidar Oldu başlıklı makalemizde 1 Kasım Erken Seçim Sonuçları Ak Parti Tek Başına İktidar, 1 Kasım Siyasi Partilerin Oy Oranları ve HDP Barajı Geçtimi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Devlet Bahçeli İstifa Edecekmi ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.