Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Deutsche Bank 6 Milyar Euro Zarar Açıklaması

Deutsche Bank 6 Milyar Euro Zarar Açıklaması

Deutsche Bank 9 Bin Çalışanını İşten Çıkarıyor

Merhaba değerli okurlarımız Dünyanın büyük bankalarından biri olarak gösterilen Deutsche Bank tarafından yapılan açıklamada Önümüzdeki günlerde Tasarruf planları doğrultusunda 9 bin çalışanı ile yollarını ayırma kararı aldı.

2015 senesi sonlarına doğru açıklama yapan Deutsche Bank zararlarının 6 milyar Euro civarında oldugu konusunda bir basın açıklaması yaptı.

Bu Açıklama sonrasında şuan şubelerinin oldugu bir çok ülkedeki şubelerinide kapatacagı bilgisini verdi İlk olarak Danimarkadaki şubelerini kapatacak olan Deutsche Bank, ardından şili ve Arjantinden çekilecegini açıkladı…

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Deutsche Bank 6 Milyar Euro Zarar Açıklaması Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.