Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Cumhurbaşkanlığı Sarayı Ziyaret Başvurusu

11 Aralık 2015
Cumhurbaşkanlığı Sarayı Ziyaret Başvurusu

Cumhurbaşkanlığı Sarayı Ziyaret Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız. Yapımı sırasında sürekli haber konusu edilen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi alınan karar ile birlikte ziyarete açıldı.

Artık Cumhurbaşkanlığı Külliyesini ziyaret etmek isteyen vatandaşlar, Cuma günleri 40 kişilik guruplar halinde ziyaret edebilecekler.

Ziyaret etmek isteyen vatandaşlar yazı altındaki başvuru formunu doldurarak başvura bilecekler. Başvuru kabul edilen vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni ziyaret edebilecekler.

 

Başvuru Adresi:

https://ziyaret.tccb.gov.tr/

Bir önceki yazımız olan Bedelli Askerlik Ücreti Bin Euro Oldu başlıklı makalemizde 2016 Bedelli askerlik fiyatları, Bedelli askerlik başvurusu ve Bedelli Askerlik kaç euro hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Cumhurbaşkanlığı Sarayı Ziyaret Başvurusu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. İdris dedi ki:

    Benim tek hayalim ve tek isteğim cumhurbaşkanını görmek istiyorum ve beni yanına cagırmasını istiyorum cumhurbaşkanlığı sarayını gezmek istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.