Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

CTE Görevde Yükselme Atama Sonuçları

28 Kasım 2015
CTE Görevde Yükselme Atama Sonuçları

CTE Görevde Yükselme Atama Sonuçları

Merhaba değerli okurlarımız CTE Genel müdürlügü taşra teşkilatı atama yapılacak 2. Müdür denetimde serbestlik müdür yardımcıları, idare memurları kadrolarına Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğine için yapılmış olan görevde yükselme sınavı sonuçlarına göre başarılı olup atanma hakkı kazananların atama sonuçlarını TC nosu ile kontrol edebilecekler.

Ceza İnfaz Kurumu İkinci Müdürlüğü, Denetimli Serbestlik Müdür Yardımcılığı ve İdare Memurluğu sonuçlarına ulaşmak için:

www.cte.adalet.gov.tr/sinavsonuclari/gorevde_yukselme_atama/sinavsorgula.asp

 

Bir önceki yazımız olan E-Devlet Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım ? başlıklı makalemizde cep telefonu e-Devlet şifresi belirleme, e-Devlet cep telefonu tanımlama ve e-Devlet şifremi kaybettim hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.