Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çocuklarınıza Aldıgınız Oyuncaklara Dikkat !

Çocuklarınıza Aldıgınız Oyuncaklara Dikkat  !

Çocuklarınıza Aldıgınız Oyuncaklara Dikkat  !

Merhaba değerli okurlarımız Çocuklarımız için satın aldıgımız oyuncaklardan okul eşyalarına kadar bir çok üründe risk bulundugunu söyleyen konunun uzmanları. Oyuncak ve bazı okul eşyalarında bulunan kimyasal maddelere dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulunuyor.

Piyasada satılan bir çok oyuncakta kurşun içeren boyaların bulunmadıgından emin olmak gerektigini söyleyen uzmanlar. Bu konu hakkında ailelerin çok dikkat etmeleri gerektigi bilgisini veriyorlar.

Bu zararlı maddeler çocuklarda gerek zihinsel gerekse sinirsel bir çok rahatsızlıga yol açabilecegi konusunda Aileleri uyarıyor. Bu ürüleri satın almadan dikkat etmeniz gereken çok basit detaylar vardır ürünlerin lisanslı ve bilindik markalardan alınması konusunda uzmanlar uyarıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çocuklarınıza Aldıgınız Oyuncaklara Dikkat ! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.