Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çiftçiye Müjde Dönüm Başı 100 Tl Verilecek

16 Aralık 2015
Çiftçiye Müjde Dönüm Başı 100 Tl Verilecek

Çiftçiye Müjde Dönüm Başı 100 Tl Verilecek

Hükümet tarafından çifçilere destek olmak amacı ile ilk çalışma başlatıldı. Yeni yılın gelmesi ile birlikte, çiftçilere de güzel haberler gelmeye başladı. Çiftçilere arazisinin dönümü başına 100 Tl devlet destegi verilmeye başlanacak. Seçim vaatleri arasında yer alan maddeleri yerine getiren 64. Hükümet çiftçininde yüzünü güldürdü.

Bakanlar Kurulu Bitkisel Üretim Yapan Küçük Ailelerin  desteklenmesine Dair Kararı Resmi Gazete’de yayınladı ve yürürlüğe girdi

Dönüm Başına 100 Lira Destek Verilecek

Çiftçilik yapanlara 100 tl desteğin verilme  şartları şöyle. 2016 senesinde İşletme büyüklüğü 5 dekar veya altında olan meyve, sebze, süs bitkisi ıtri-tıbbi-aromatik bitki yetiştiricilerine dekar başına 100 tl küçük aile işletmesi desteği verilecek.

Çiftçi Kredisi ile ilgili karar

Bir önceki yazımız olan Şehit Ve Gazi Yakınları Memur Oluyor başlıklı makalemizde kimler sınavsız memur olur, KPSS'siz memur alan kurumlar ve KPSS'siz Memur Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çiftçiye Müjde Dönüm Başı 100 Tl Verilecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.