Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çiftçilere 30 Bin lira Hibe Müjdesi

Çiftçilere 30 Bin lira Hibe Müjdesi

Çiftçilere 30 Bin lira Hibe Müjdesi

Hükümet tarafından çiftçileri desteklemek için çiftçilere karşılıksız hibe verilecek. Çiftçilik yapan gençlere 30 bin TL hibe verileceği açıklaması yapıldı. Hükümet tarafından çiftçileri desteklemek üzere üzerinde çalıştığı projeler doğrultusunda genç çiftçilere geri ödemesi hibe 30 bin lira verileceği bilgisi verildi. Resmi Gazete’de yer verilen karar ile birlikte belirtilen alanlarda çiftçilik yapan gençlere 50 bin lira hibe desteği verileceği bildirildi.çiftçilere hibe desteği için verilen detaylar şu şekilde…

Resmi Gazete’de yayına çıkan kararda, 1 Ocak 2016 ve 31 Aralık 2018 tarihleri içinde, kırsal kesimde yaşamakta olan çiftçilere yapacağı,hayvansal,yöresel, bitkisel tarım ürünleri ile birlikte tıbbi ve aromatik bitki üretimine yönelik projeler kapsamında iş yapan çiftçilere 30 bin lira hibe ödenmesine ilişkin hususları kapsayacak. Proje bütçesi katma değer vergisi (KDV) hariç tutularak hazırlanacak. Hibe ödemesi yapılabilmesi için hibe sözleşmesinin imzalanması ve proje yatırımının tamamlanması gerekecek. İşte çiftçiye hibe ödenmesinde aranan şartlar için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Taşeron Kadroları Belli Oldu başlıklı makalemizde kadro bekleyen taşeron işçiler, Kadroya alınacak taşeron işçiler ve Kamuda taşeron işçilere kadro hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çiftçilere 30 Bin lira Hibe Müjdesi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.