Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çetin Altan Hayatını Kaybetti

Çetin Altan Hayatını Kaybetti

Çetin Altan Hayatını Kaybetti

Merhaba değerli okurlarımız Ünlü Yazar ve gazeteci Çetin Altan hayatını kaybetti, Son günlerde hastanede kontrol altında bulunan Yazar çetin altan hastanede hayatını kaybetti.88 yaşındaki ünlü gazeteci yazar Çetin altan’nın vefatı medya çalışanları tarafından üzüntü ile karşılandı.

Çetin altan yaşamı boyunca Siyasete girip millet vekili olarakta görev yapmıştı. Türkiye’de en çok köşe yazısı yazan yazar olarakta hafızalarda kalacak olan Çetin Altana sevenleri unutmayacak.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çetin Altan Hayatını Kaybetti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.