Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çalışan Annele’re Bakıcı Destegi Şartları Degişti

16 Kasım 2015
Çalışan Annele’re Bakıcı Destegi Şartları Degişti

Çalışan Anneye 300 Euro

Merhaba değerli okurlarımız Çalışan annelere verilmesi planlanan 300 Euro hibe parayı alabilmesi için Çalışanların Aylık gelirlerinin asgari ücretin iki katından az olması şartı var idi. Şartlar böyle olunca bir çok çalışanlar başvuru yapamadı.

Yeni degişiklikle çalışan Annelerin son maaşlarına değil bir yıllık toplam kazancı baz alınacak. Yani Bir sene içerisindeki ortalama kazancı asgari ücretin iki katından düşük olan çalışanlar bu destekten yararlanabilecekler.

Başvuru şartları ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve Bursa, Antalya veya İzmir’de çocuğuyla birlikte yaşamak gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan İngilterede Öğrencilere Part Time İş İmkanları başlıklı makalemizde İngiltere iş ilanları, İngiltere öğrencilere part-time iş ve İngiltere yasal çalışma izni başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çalışan Annele’re Bakıcı Destegi Şartları Degişti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.