Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Benzin Fiyatlatında İndirim

Benzin Fiyatlatında İndirim

Benzin Fiyatlatında İndirim

Merhaba değerli okurlarımız Benzin geçen gün aldığı indirim sonrasında yeni bir indirim daha aldı. Petrol ücretlerinde yaşanan düşüş sebebi ile petrol şirketleri ardı ardına indirimler yapmaya devam ediyor. 2 günde iki kere indirim alan benzin ilerleyen günlerde daha da düşmeye devam edecek benzeri duruyor.

Dün benzine 9 kuruş indirim geldikten sonra bugün gelen 5 kuruşluk indirim sonrasında 14 kuruşluk toplamda indirime gidilmiş oldu. Bilhassa indirim sonrasında Ankara ve İstanbul’daki benzin fiyatları ise şu biçimde oldu.

İndirimin sonrasında 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı İstanbul’da 4,37 liraya, Ankara’da ise 4.39 liraya geriledi.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Benzin Fiyatlatında İndirim Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.