Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Benzin Fiyatları Düşüşe Geçti

18 Kasım 2015
Benzin Fiyatları Düşüşe Geçti

Benzin Fiyatları Düşüşe Geçti

Merhaba değerli okurlarımız Uzun süredir sessiz bekleyiş içinde olan benzin ücretleri son zamanda yapılmış olan indirimler ile maliyetini daha da aşağıya çekmeye başladı . Bilhassa indirimler hakkında olarak ekonomi yorumcuları benzin ücretlerinin önümüzdeki sene sonu döneminde daha da düşeceğini ve bu düşüşün ilerleyen dönemlerde depolara 15 – 20 TL’ye civarı yansıyacağını ifade ediyorlar .

Yapılan indirimin ardından ; İstanbul’da 95 Oktan benzinin fiyatı ortalama olarak  4,37 liradan 4,28 liraya, Ankara’da ortalama4,40 liradan 4,31 liraya, İzmir’de ise ortalama 4,38 liradan 4,29 liraya düştü.

 

Bir önceki yazımız olan Güzel Olan Herkes Manken Olabilirmi ? başlıklı makalemizde çekim, defile ve fizik hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Benzin Fiyatları Düşüşe Geçti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.