Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Beklenen Haber Geldi 150 Bin Taşerona Kadro

Beklenen Haber Geldi 150 Bin Taşerona Kadro

Kadroya Alınacak Kişi Sayısı Belli Oldu

Aylardır gündemden düşmeyen taşeron işçiler için beklenen açıklama geldi. Hükümetin seçim vaatlerinden olan taşeron işçileri için alınacak kadro sayısı merak ediliyordu. Alım yapılacak kadrolar için yeni açıklama geldi. Taşeron işçilerin beklediği haberi veren Maliye Bakanı Ağbal 100 ile 150 bin taşeron işçinin kamuda kadrolu olarak alınacağını açıkladı.

Maliye Bakanı Ağbal, kamuda asıl işi yapan 100 ila 150 bin arasında taşeron işçiyi kadroya alınacağı bilgisini verdi. Asıl işi yapanlar haricinde çalışmakta olan taşeron işçilerin bu kadrolara dahil edilmeyeceği bilgisini verdi. Açıklamalarına devam eden Maliye Bakanı Ağbal taşeron işçilerin kadroya alınması ile ilgili yasa taslağının bitmek üzere olduğunu bildiren Ağbal konuşmasına şu şekilde devam etti

Ocak enflasyonu yüzde 9.58 çıktı. Alacağımız tedbirlerle çift hanelere çıkmadan aşağı yönlü bir trendi izleriz. Gıda enflasyonu da arttı. Kırmızı ette ve ekmekte piyasada oluşmaması gereken fiyat artışları var. Bunların üzerine gideceğiz.”

Bir önceki yazımız olan 2. El Araç Kredisi Alma Şartları başlıklı makalemizde 2. el araç için taşıt kredisi şartları, 2. El Taşıt Kredisi Nasıl Çekilir? ve bankaların taşıt kredisi kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.