Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bekçi Nasıl olunur ? Bekçi başvuru şartları Nelerdir ?

Bekçi Nasıl olunur ?  Bekçi başvuru şartları Nelerdir ?

Bekçi Nasıl olunur ?

Geçtiğimiz günlerde Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda toplam  2 Bin 234 bekçi alımı yapılacağı bilgisi verilmişti. seksenli yıllarda emniyet ve asayişin sağlanması için kullanılan halk dilinde gece bekçisi olarakta bilinen Emniyet müdürlüklerinde bu görevi üstlenen çok sayıda bekçi bulunmaktaydı. Yeni yapılan düzenlemelerle bekçiler Emniyet Genel Müdürlüğündeki görevine devam edebilmeleri için yeniden kamuda istihdam edilecek.

Bekçi alımları için yönetmelikte yapılan değişikliklerle birlikte yeni düzenleme yürürlüğe girdi. Şimdi ise bekçi olmak isteyenlerin merakla beklemekte olduğu bekçi alımları ne zaman yapılacak ve bekçi alımı için başvuru şartları nelerdir gibi bir çok soru merak ediliyor. İşte merak edilen sorulardan biri olan Emniyet Genel Müdürlüğü Bekçi alımında aranan şartları…

EGM 2.234 Bekçi Alımı İlanı

Emniyet Genel Müdürlüğü polislerin işlerini aksatmamaları ve bekçi kadrosunun arttırılabilmesi için start verildi.  Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınav yönetmeliğinde değişiklik yapıldı. İlanların yayınlanmasının ardında valiliklere başvuru yapanlar yazılı ve mülakat sınavına katılacaklar. 2.234 Bekçi Alımı İlanı yayınlandığında başvuru şartları belli olacaktır. Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı hakkında detaylara buradaki makalemizden ulaşabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan 10 Bin TL Çeyiz Parası başlıklı makalemizde 10 bin lira çeyiz yardımı, çeyiz yardımı başvurusu ve çeyiz yardımından kimler yararlanacak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bekçi Nasıl olunur ? Bekçi başvuru şartları Nelerdir ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.