Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bedelli Askerlik Ücreti Bin Euro Oldu

11 Aralık 2015
Bedelli Askerlik Ücreti Bin Euro Oldu

Bedelli Askerlik Ücreti Bin Euro Oldu

Merhaba değerli okurlarımız. Gurbetçi vatandaşlar için bedelli askerlik için indirim müjdesi geldi. Başbakan davutoğlu yurtdışında yaşamakta olan Türk vatandaşları için Bedelli askerlik ücreti‘nin belirli bir seviyede indirim yapılacagı bilgisini verdi.

Davutoğlunun yaptıgı açıklamada yurtdışında yaşayan gençlerin bedelli askerlik ücreti olarak 1,000 Euro ödeyerek bedelli askerlik hizmetinden faydalana bilecekleri bilgisini verdi.

 

 Bedelli Askerlikte İndirim

Başbakan Davutoğlu, 11 Aralıkta yaptıgı açıklamaya göre, Gurbetçi vatandaşların bedelli askerlik için indirim yapılacağı bilgisini verdi.

Bu düzenleme ile yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız bin Euro bedel ile askerlik hizmetini yapmış kabul edilecek.

Bir önceki yazımız olan Kamu Kurumlarına 74 Bin Personel Alınacak başlıklı makalemizde 47 bin, 74 bin ve Başbakanlık hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bedelli Askerlik Ücreti Bin Euro Oldu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.