Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Banka Hesabında Unutulan Paranızı Sorgulayınız

Banka Hesabında Unutulan Paranızı Sorgulayınız

Banka Hesabında Unutulan Paranızı Sorgulayınız

Bankalarda unutulan paralar, için sürekli bir haber yapılır peki sizin banka hesaplarınız da unuttuğunuz paranız varmı? Bu konu hakkında bir bilginiz yaoksa hemen öğrenme şansınız var. Zaman aşımından bir bankada paranız varsa hemen öğrenebileceksiniz. İnternet üzerinden sadece adınız ve soyadınızı girerek bankalarda unuttuğunuz paranız varmı veya yokmu hemen öğrenebiliyorsunuz.

Sorgulama yaptıgınız sayfada yayınlanan listede isim ve hesap bilgileri yer alan vatandaşlar en geç 15 Haziran 2016 tarihine kadar hesaplarının bulunduğu bankanın ilgili şubesine kimliğiyle birlikte başvurması gerekmektedir.

Bankalarda Unutulmuş Hesapları Öğrenmek İçin alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.zamanasimi.org/tbb

Bir önceki yazımız olan 5 Bin Lira Maaşla 2 Bin Memur Alınacak başlıklı makalemizde THY 2000 Memur Alımı, THY Hostes Alımı ve THY Kabin Memuru Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.