Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Asgari Ücrete Zam Nezaman ?

Asgari Ücrete Zam Nezaman ?

Asgari Ücrete Zam Nezaman ?

Merhaba değerli okurlarımız Seçimler öncesi en çok merak edilen konuların başında Asğari ücret zammı geliyor.Hükümet kanadından Cevdet Yılmaz,  tarafında yapılan açıklama asgari ücretliler, ve taşeron işçileri hakkında son gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Yılmaz, “Emekli maaşları ile ilgili zam ise seçim sonrasında karalaştırılacak” diye bilgi verdi.

Asgari ücret hakkında görüşmelerin devam ettigi bilgisini veren Yılmaz Aralık’ta Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun bu konuyu görüşmek üzere toplanacağını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Asgari Ücrete Zam Nezaman ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.