Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Asgari Ücret Ne Zaman 1300 Lira Olacak ?

Asgari Ücret Ne Zaman 1300 Lira Olacak ?

Asgari Ücret Ne Zaman 1300 Lira Olacak ?

Merhaba değerli okurlarımız Asgari  ücret hakkında gün geçmiyorki yeni bir yazı çıkmasın. Asğari ücret zammı şu şekilde olacak Asğari ücret zam oranlarını belirleyen komisyon, Yapılacak değerlendirmeler sonucu komisyon üyelerinin verecegi karar ile netleşecek.

Davutoğlu tarafından yapılan açıklamada Asgari ücret, zammı için yeni yılda toplanacak komisyona asgari ücrete 300 Lira zam yapılması teklif edilecek. Fakat seçimlerde verilen sözlerin yerine getirilecegine kesin gözü ile bakılıyor. Kısacası yeni yılda asgari ücret, 1300 tl olması kesin olarak öngörülüyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılında Maaşlara Zam Yapılacakmı başlıklı makalemizde 2016 Asgari Ücret Kaç Lira, 2016 İşsizlik Sigortası Kaç Lira Olacak ve Asgari Ücret 1300 TL Olacak mı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.