Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Asgari Ücret İlgili Son Gelişmeler

1 Aralık 2015
Asgari Ücret İlgili Son Gelişmeler

Asgari Ücret İlgili Son Gelişmeler

Merhaba değerli okurlarımız 2 Aralıkta toplanacak olan Asgari ücret komisyonu, Asgari ücretin 300 TL zam yapma konusunu tekrar görüşmek için biraraya geliyor.

Asgari ücretle çalışanların merakla bekledigi 300 liralık zam oranını görüşmek üzere toplanacak olan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2 Aralıkta işverenler ile bir görüşme daha yapacak.

Asgari ücret bekar çalışanlar için bürüt 2,273 TL vergiler ile özel kesintiler çıkarıldıgında Net 1,000 TL 54 kuruş olarak ödeniyor.

 

Bir önceki yazımız olan GSS Prim Borçları Siliniyormu başlıklı makalemizde Genel Sağlık Sigortası Affı Geliyor, Genel Sağlık Sigortası Prim Borçları Siliniyor ve GSS Prim Affı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Asgari Ücret İlgili Son Gelişmeler Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.