Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Asgari Geçim İndirimi Zam Gündemde

Asgari Geçim İndirimi Zam Gündemde

Asgari Geçim İndirimi Zam

Merhaba değerli okurlarımız  Genel Seçimlerine çok kısa bir süre kaldı ve tüm  partilerin seçim vaatlerinde asgari ücrete zam en başta asğari ücrete zam vermek geliyor. Tüm çalışanların aldıgı Asgari Geçim İndiriminin seçimlerden sonra artışıda gündemde. Maaşla birlikte ödeme yapılan Asgari Geçim İndirimi, asgari ücretin zamlanmasından sonra asgari ücrete yapılacak zam oranında artacak. Asgari Geçim İndirimi ne kadar olacağı, hangi tarihte Asgari Geçim İndirimi ücretinin zamlı olarak alınacağı şimdiden merak konusu. Seçim öncesinde dillendirilen Asgari Geçim İndirimine zam gelecek tarih ile ilgili haber…

Evli ve 2 çocuklu bir çalışan şimdiye kadar 1.273 liranın yüzde 75’i olan 97 lira üzerinden 143 lira Asgari Geçim İndirimi alıyordu. Bu durumda 1.655 liranın yüzde 75’i oranında yani 1.241 lira üzerinden 186 lira Asgari Geçim İndirimi alacak. Asgari Geçim İndirimi tutarına 43 liralık daha ilave edilmiş olacak.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.