Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Aralık 2015 Memur Maaş Bodro Sorgulama

15 Aralık 2015
Aralık 2015 Memur Maaş Bodro Sorgulama

Aralık 2015 Memur Maaş Bodro Sorgulama

Merhaba değerli okurlarımız. Aralık ayı memur maaş bodroları yayınlandı. Kamuda çalışmakta olan Memurların Aralık ayında kaç TL aylık alacaklarını, Ücretlerinde kesinti varsa  online olarak e-bordro sorgulama sisteminden online olarak görebilecekler. Aralık 2015 Maaş bodro detayları yayımlandı.

 E Devlet Üzerinden E Bordro Nasıl Öğrenilir?

Memurlar E-Devlet sistemi ile artık maaş bodrolarına erişebilecek. 2015 aralık ayı bodro sorgulama isteyenlerin ne yapması gerekmektedir. ? E-Devlet sistemiz üzerinden şifresi olan Memurlar kendilerine verilen şifre ile giriş yapıp maaş bodrolarını görebilecekler.

E-Bordro İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılın'da Memura 122 Lira Zam başlıklı makalemizde hangi memur kaç lira zam alacak, Hangi memura ne kadar zam yapılacak ve Kamu çalışanlar maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Aralık 2015 Memur Maaş Bodro Sorgulama Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.