Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Ankaralı Namık Hayatını Kaybetti

Ankaralı Namık Hayatını Kaybetti

Ankaralı Namık Hayatını Kaybetti

Merhaba değerli okurlarımız Bir zamanların Meşhur Ankaranın yerel sanatçısı Ankaralı namık hayatını kaybetti. Oturdugun evin 7. katından düşerek öldüğü bilgisi haber ajansları tarafından verildi Olay dün akşam saatlerinde meydana geldi. Olay yerinde yapılan tüm müdahelelere ragmen Ankaralı namık kurtarılamadı.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ankaralı Namık Hayatını Kaybetti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.