Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Angajman Kuralı Nedir ?

24 Kasım 2015
Angajman Kuralı Nedir ?

Angajman nedir kuralları nelerdir ne zaman değişti

Bugün türk hava sahasını ihlal eden rus savaş uçagının düşürülmesinin ardından duymaya başladıgımız angajman nedir, angajman kuralları ne zaman değişti, angajman hakkında tüm detaylar…

Angajman Kuralları Nedir ?

Özellikle bu gibi durumlarda sıkça duyulan ve gündeme gelen angajman kuralları askeri operasyonların siyasi ve hukuki boyutlarının belirlendiği kurallardır. Yetkili otoriteler ile birlikte hazırlanan ve askeri birlikleri hedeflerini yerine getirirken uyması gereken kuralları ve sınırları çizen direktiflerden oluşan yazılı kurallardır.

Bir önceki yazımız olan Karıncalardan Doğal Yollarla Nasıl Kurtulunur ? başlıklı makalemizde bahçedeki karıncadan nasıl kurtulurum, karıncadan korunma ve karıncadan kurtulma duası hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.