Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Almanya’ya Vizesiz Seyahat İçin Tarih Netleşti

Almanya’ya Vizesiz Seyahat İçin Tarih Netleşti

Almanya’ya Vizesiz Seyahat İçin Tarih Netleşti

Çok sayıda Türk vatandaşının yaşadığı ve bir çok Türk vatandaşının da seyehat ettiği Almanya’ya için vizesiz giriş için tarih netleşti.

Ekonomi Bakanı Elitaş’ın yaptığı açıklamada 2016 yılının Ekim ayından itibaren Türkiye ve Almanya arasında vizesiz seyahat yapılacağını bildirdi.

Milyonlarca Türk vatandaşının yaşadığı Almanya ya Ekim ayından sonra vizesiz gidip gelinebileceği bilgisini verdi. Almanya vizesiz seyehat,Almanya vizesi ne zaman kalkacak, işte ayrıntılar.

Almanya’ya vizesiz giriş başlıyor

Vize olmadan seyehat edilebilecek ülkelerin arasına bir yenisi daha ekleniyor. Hükümet adına açıklama yapan Bakan Elitaş Almanya ya vizesiz seyehat edilebileceği müjdesini verdi.

Yapılan görüşmeler sonucunda 2016 Ekim ayı sonrasında Türk vatandaşları vizeye ihtiyaç duymadan Almanya ya seyehat edebilecek.

Bir önceki yazımız olan PTT Personel Alımı Başvuru Sonuçları başlıklı makalemizde Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. memur alımı, PTT Başvuru Sonuçları ve PTT Dağıtıcı başvuru sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.