Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ak Parti 1 Kasım Seçimlerinde Tek Başına İktidar Oldu

Ak Parti 1 Kasım Seçimlerinde Tek Başına İktidar Oldu

Ak Parti 1 Kasım Seçimlerinde Tek Başına İktidar Oldu

Merhaba değerli okurlarımız  Kasım da oy verme işlemi sona erdi katılımın yüksek oldugu bir seçim gerçekleştirildi. Kesinleşmemiş seçim sonuçlarına göre Ak parti  % 49.4 oranında bir oy oranı ile seçimin lideri oldu diyebiliriz. Bu seçim sonucuna göre Ak Parti 2011 seçimindeki oy oranını da geçerek büyük bir zafere imza attı diyebiliriz.

Seçim sonuçlarına göre Ak Parti 315 millet vekili çıkarıyor bu sonuçlara göre Ak parti tek başına iktidar oldu diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ak Parti 1 Kasım Seçimlerinde Tek Başına İktidar Oldu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.