Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1500 Personel Alımı 2016

27 Şubat 2016
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1500 Personel Alımı 2016

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1500 Personel Alımı 2016

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2016 yılında açıktan atama yolu ile 1500 personel alımı yapacak. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı açıktan yapılacak atamalar hakkında açıklamada bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı önümüzdeki günlerde toplam 1500 personel alımı için düğmeye basacak. sosyal psikolog,Psikolog, ve klinik psikolog kadroları için alımlara başlanacak. Bu alımlarla birlikte bakanlık bünyesinin toplum hizmeti uzmanı da alacak. 2016 yılı içinde her bir ailenin sosyal danışmanı bulunacak ve bu danışmanların evlilik sonrası için daha iyi bir şekilde ilerlemesi, aile bireylerinin ruh sağlığı hakkında destek de olacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından alım yapılacak olan kadrolar için personel alım ilanları için sitemizi veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesabımızı beğenirseniz ilanlar günlük olarak facebook hesabınıza gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Emeklilere TOKİ’den Kampanya başlıklı makalemizde emeklilere ev kampanyası, toki ve TOKİ emekli konutları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ebru dedi ki:

    Evden dışarı çıkamayan ev hanimlarina evde ek iş istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.