Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ağır İş Çalışanlarına 3 Bin Tl Maaş

Ağır İş Çalışanlarına 3 Bin Tl Maaş

Ağır İş Çalışanlarına 3 Bin Tl Maaş

Merhaba değerli okurlarımız Seçimlerin ardından Ak Partinin seçimi birinci parti olarak kazanmasının sonrasında seçim vaatlerinin yerine getirilmesi için çalışmalara başlandı. Asğari ücrete yapılacak olan zam ile birlikte Ağır iş çalışanlarının da işin agırlıgına göre maaşlarının düzenlemesi gündemde.

Tehlikeli ve zor işlerde çalışanlar için asgari ücret belirllenecek. Yeni yıl ile birlikte asgari ücretin 1640 liraya çıkması planlanıyor. Örnek vermek gerekirse, Maden işçileri için diger ücretler haricinde bir ücret belirlenecek. Normal işlerde çalışıp asgari ücret alanlar ise asgari ücretin taban miktarından maaş almaya devam edecek.

 

 

Bir önceki yazımız olan Taşören İşçilere 3 Ay İçinde Kadro başlıklı makalemizde hangi taşeron işçiler kadroya alınacak, kadro bekleyen taşeron işçiler ve Kadroya alınacak taşeron işçiler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ağır İş Çalışanlarına 3 Bin Tl Maaş Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.