Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Adalet Bakanlığı 3 Bin Zabıt Katibi Alacak 2016

16 Şubat 2016
Adalet Bakanlığı 3 Bin Zabıt Katibi Alacak 2016

Adalet Bakanlığı Zabıt Katibi Alımı 2016

Adalet Bakanı tarafından yapılan açıklamada 2016 yılı içinde Bakanlık bünyesine 3 b,n zabıt katibi alınacağı bilgisini verdi. Bu açıklama sonrasında bir çok kişi tarafından sevinçle karşılandı şimdi merak edilen konulardan biride zabıt katibi alımlarının ne zaman başlayacağı.

Adalet Bakanı Bozdağ 2002 yılında 9 bin geçmiş olan hakim ve savcı sayısının 2016 yılı itibari ile 14 bini geçtiğini yardımcı hizmetlerde çalışan personel sayısının da aynı dönemde 26 bin den 58 bin ’e çıktığını bildirdi. Mahkeme sayılarının da bu dönemde 3 bin 581 adetten 6 bin 54 e çıkması ile personel sayısını artırıp adli süreçleri hızlandırdıklarını belirtti.
Adalet Bakanı Bozdağ, bu sene içerisin de 3 bin zabıt katibi alınacağını söyleyerek, “Haziran’a kadar yapılmasını planlamaktayız. Diğer alanlarda da alımlarımız yıl içerisinde devam edecektir” diyip açıklamalarına devam etti

Zabıt katibi alımı ile ilgili olarak iskurr .gen.tr yi takip ederek tüm gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Silahlı Kuvvetleri 50 Hedefi Vurdu başlıklı makalemizde askeri yetkililer, fırtına obüsü ve türk topçu birliği hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.