Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Adalet Bakanlığı 2016 Yılı İçinde 10 Bin 500 Personel Alacak

11 Nisan 2016
Adalet Bakanlığı 2016 Yılı İçinde 10 Bin 500 Personel Alacak

Adalet Bakanlığı 2016 Yılı İçinde 10 Bin 500 Personel Alacak

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 2016 yılı içerisinde farklı pozisyonlarda 10 bin Beş yüz kişilik kadro için personel alımı yapacağını duyrmuştur. Alım yapılacak bu kadrolar cezaevleri ve adliyelerde personel sayısının artırılacağından dolayı toplam ihtiyacın 10 bin 500 kişi ile olacağı bilgisi verilmiştir.

Yapılan açıklamada adli binalarda görevlendirilecek 3 bin zabıt katibi, ceza ve tutk evlerinde görev verilecek 7 bin 500 infaz ve koruma memuru alınacak.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü verdiği bilgisinde ilk aşama olarak alınacak olan 2 bin 954 kişi için son başvuru günün 15 Nisan 2016 olduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan Bekçi Nasıl olunur ? Bekçi başvuru şartları Nelerdir ? başlıklı makalemizde 2016 bekçi başvuru şartları, 2016 bekçiliğe giriş sınavı ve bekçi başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Türk dedi ki:

    KPSS şartı var mı

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.