Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

AB’ye Vizesiz Gidiş Tarihi Netleşti

29 Kasım 2015
AB’ye Vizesiz Gidiş Tarihi Netleşti

AB’ye Vizesiz Gidiş Tarihi Netleşti

Merhaba değerli okurlarımız Uzun yıllardır gündeme gelen Avrupa ülkelerine gitmek isteyen Türk vatandaşlarına vize uygulanmaması ile ilgili son gelişmeler sevindirici. Türk vatandaşları hangi ülkelere vizesiz gidebilecek, Avrupa Seyehatlerinde Artık vize olmayacak işte detaylar…

Bugün tüm dünyanın takip ettigi AB ile Türkiye görüşmeleri Brüksel de yapıldı. Yapılan müzakerelerde konuşulan Taslak görüşmesinde. Türk vatandaları 2016 yılının ekim ayından itibaren Türk vatandaşları avrupaya vizesiz seyehat edebilecek.

 

Bir önceki yazımız olan Yetim Kızlara Evlenirken 2 Yıllık Maaş Kadar Para Verilecek başlıklı makalemizde çeyiz hesabı, ölüm aylığı alan kızları evlenme parası ve SGK çeyiz parası başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

AB’ye Vizesiz Gidiş Tarihi Netleşti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.