Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

6000 Polis Memuru Sınav Takvimi

8 Aralık 2015
6000 Polis Memuru Sınav Takvimi

6000 Polis Memuru Sınav Takvimi

Merhaba değerli okurlarımız. Polis Meslek eğitim merkezlerine, toplamda 6 Bin aday alınacağı daha önceden duyurulmuştu. 10  ve 20 kasım’da internet üzerinden başvurular yapılmıştı.

Adayların Sınava girecekleri yerler ve giriş saatleri belli oldu. POMEM aday seçme ve değerlendirme kılavuzunda sınava girecek adayların, sınava girecekleri yer saat ve tarih de belirtildi.

Polis Akademisi sınav tarihi ve saatine altta verilmiş olan linkten ulaşabilirsiniz.

https://sinav.pa.edu.tr/

Detaylar İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan 12- 13 Aralık AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu başlıklı makalemizde Açık Öğretim Fakültesi sınav yeri sorgulama, AÖF 12-13 aralık giriş belgesi sorgulama ve AÖF 2016 sınav soruları 12-13 Aralık hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

6000 Polis Memuru Sınav Takvimi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.