Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

55 Bin Yeni Atama Müjdesi 2016

12 Aralık 2015
55 Bin Yeni Atama Müjdesi 2016

55 Bin Yeni Atama Müjdesi 2016

Herkesin merek ettiği konuların başında hükümet tarafından alınacak kadrolar ile ilgili iyi bir haberde Maliye Bakanından geldi. Bakan Ağbal , 55 bin kişilik bir karo açılacagı bilgisini verdi.

2016 yılında yoplamda 55 bin kişi açıktan atama yolu ile kamuya alınacak. Seçim sonrasında kurulmuş olan 64. Hükümet tarafından yapılacak atamaların dışında açıktan atamada yapılacak.

Bakan Ağbal 55 bin kişilik kadronun 30 bini öğretmenler için ayrıldı. 2016 Yılı Öğretmen Atamaları‘na ayrılan kadro öğretmen adaylarına müjdeli bir haber oldu.

Maliye Bakanı Ağbal, Kamu Kurumlarına açıktan 55 bin kişi atanacağını söyledi ve vatandaşlara bu dönemde araç almayın dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Ehliyetler Ne Zaman Değişmeye Başlayacak başlıklı makalemizde 2016 Ehliyet Alma Şartları, 2016 Ehliyetler Değişiyor ve Ehliyet Değiştirme Şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

55 Bin Yeni Atama Müjdesi 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.