Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

50 Bin Lira Hibe Kredi Nasıl Alınır ?

12 Aralık 2015
50 Bin Lira Hibe Kredi Nasıl Alınır ?

50 Bin Lira Hibe Kredi Nasıl Alınır ?

Merhaba değerli okurlarımız. KOSGEB den 50 bin lira hibe kredisi genç girişimcilere verilmek için çalışmalar başladı. Hükümetin seçim vaatlerinde yer alan Gençlere 50 bin lira hibe kredi için harekete geçildi.

Peki karşılıksız hibe 50 bin lira kredi şartları neler, Kimler KOSGEB den hibe kredisi alabilecek, hibe kredi başvurusu nereye  yapılacak ? İşte detaylar.. Binlerce gencin merakla beklegidi girişimciler için verilecek 50 bin lira hibe kredi elbette her isteyene verilmeyecek.

Hibe kredi alma şartları hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat edinilen bilgilere göre hibe kredi kullanabilmek için ilk şartlardan biri KOSGEB’ten girişimci eğitim sertifikası almak. ve 29 yaşından gün almamış olmak.

KOSGEB Girişimcilik Destek Paketi detayları netleşince sitemizden bu konuda bilgiler vermeye devam edecegiz.

Bir önceki yazımız olan Girişimcilere 50 Bin Lira Hibe Kredi Şartları başlıklı makalemizde Gençlere 50 bin lira hibe, hibe kredi ve KOSGEB girişimci desteği hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.