Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

5 Milyon Kişinin Borcu Siliniyor

25 Aralık 2015
5 Milyon Kişinin Borcu Siliniyor

5 Milyon Kişinin Borcu Siliniyor

5 Milyon kişinin uzun zamandır beklemekte oldugu GSS borç affı geliyor. Bir çok kişinin mağdur oldugu genel sağlık sigorta primleri için beklenen af haberi için ilk adım atıldı. Hükümet gençlerin gss prim borçları için çalışmaları başlattı. Genel Sağlık Sigortası borcu olan gençlerin borçları silinecek.

5 milyon gencin Genel Sağlık Sigortası silinecek. Bununla birlikte Lise ve üniversiteden mezun olan gençleri 2 yıl boyunca GSS prim borçları devlet tarafından ödenecek. Toplamda 5 milyon kişinin devlete borçlu oldugu ve bu borçluların bir çogununda gençler oldugunu biliyoruz. Bu 5 milyon borçluların bir çoguda gençlerden oluşuyor. Bu kararla birlikte gençler rahat bir nefes alacak.

Yeni mezun olanlarlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarına müracat edip gelir testi yaptırmaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mahkumlara Af Çıkarmı ? başlıklı makalemizde 2016 genel af çıkacak mı, 2016 yılında af çıkacak mı ve af ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

5 Milyon Kişinin Borcu Siliniyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.