Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

4 Bin Lira Maaşla Google’da Çalışmak

17 Kasım 2015
4 Bin Lira Maaşla Google’da Çalışmak

4 Bin Lira Maaşla Google’da Çalışmak

Merhaba değerli okurlarımız Google geçen hafta street view özelliğini aktif hale getirdi. Googlenin yeni uygulaması olan sokak haritaları uygulaması kullanıma başlandı.

Fakat uygulama kullanıma açılmasına ragmen henüz sokak resimlerinide toplamaya devam ediyor. Bazı bölgelerde sokak haritalarının tamamlanması için google Bu noktalarda, insan faktörünün kullanılması gerekmektedir. Google bu işi yapabilecek insanlara ihtiyaç duyuyor aylık ortalama 4.000 TL ücret ödeyerek çalışanlar alacağını açıkladı. Günde 8 saat süre ile, Google tarafından belirlenen güzergahta, 18 kg ağırlığındaki bu ekipmanla çalışacak personeller aranıyor.

Bir önceki yazımız olan İstanbul'da Deprem Oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

resmin alt tagı

4 Bin Lira Maaşla Google’da Çalışmak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.