Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

30 Ekim Tatil Olacakmı ?

30 Ekim Tatil Olacakmı ?

30 Ekim Tatil Olacakmı ?

Merhaba değerli okurlarımız her kezin aklındaki soru 30 Ekim tarihi tatilmi ? 29 ekim bildiginiz gibi resmi tatil 28 ekim tarihi ise yarım gün tatil olacagı biliniyor 30 ekim tarihininde tatil olabilecegi gündemde idi 28 ekim yarım gün olmak üzere 29,Ekim 30 Ekim bununla birlikte 31 ekim cumartesi ve Pazarda dahil olmak üzere 4 buçuk günlük bir tatil olacak. Fakat seçim sonrası 1 gün okullar tatil oldugu için kamu kurum ve kuruluşları toplamda 5 buçuk gün tatil yapmış olacak.

Kaç Gün Tatil Olacak 30 Ekim 2015 Tatil Mi, Kaç Gün Tatil Olacak, 30 Ekim 2015 Tatil Mi, cuma tatil mi, seçim tatili, kaç gün tatil, tatil, idari izin kararı, bakanlar kurulu kararı idari izin, başbakanlık idari izin kararı,

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.