Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

29 Ekim Ve Seçim Tatili Kaç Gün Olacak?

29 Ekim Ve Seçim Tatili Kaç Gün Olacak?

29 Ekim Ve Seçim Tatili Kaç Gün Olacak?

Merhaba değerli okurlarımız Cumhuriyet Bayramına yaklaştıgımız bu günlerde gerek ögrenciler gerekse çalışanlar tatilin kaç gün olacagını merak etmeye başladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatil süresi her sene bir gün kala öğleden sonra başlıyor, 29 Ekim günü devam ediyor. Fakat bu sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ertesinde, 1 Kasım tarihinde Genel Seçimlerin olması nedeni ile tatil beklentilerini arttırdı. Peki 1 Kasımda yapılacak olan seçimler nedeniyle tatil olacak mı, seçim öncesinde veya hangi günler tatil olacak?

29 Ekim Bayram sonrasının seçim öncesine denk gelmesinden dolayı öğretmen ve öğrencilerde tatil beklentisi oluştu. 4 günlük tatil beklentisine seçim ertesi 2 Kasım’da eklenirse bu kesim için 5 günlük bir tatil mümkün olabilir. Ancak hükümet yetkililerinin eğer olursa, tatil kararını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde duyurması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.