Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

29 Ekim 4 Gün Tatil Oldu

29 Ekim 4 Gün Tatil Oldu

29 Ekim 4 Gün Tatil Oldu

Merhaba kıymetli okurlarımız Öğretmen ögrenci ve kamu kurumu çalışanları için müjdeli haber geldi 29 ekimde verilmesi tatilin süresi belli oldu.

Cumhuriyet bayramında  1,5 gün olan resmi tatil ile cumartesi ve Pazarda birleştirildi. Bayram tatilinin hafta sonu ile birleşmesi ile birlikte Cumhuriyet bayramı tatili 4 gün oldu.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

29 Ekim 4 Gün Tatil Oldu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.