Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2017’de Bedelli Askerlik Yasası Çıkacak mı?

2017’de Bedelli Askerlik Yasası Çıkacak mı?

2017 Bedelli Askerlik Yasası Gündeme Geldi

Ülkemiz son derece zor günlerden geçiyor. Terör saldırıları ve yapılan operasyonlar ile birlikte çok fazla şehit verdik. Askerimiz ile birlikte çok sayıda sivil vatandaş da ne yazık ki bu süreçten olumsuz etkileniyor. Özellikle gündemde olan Fırat Kalkanı operasyonu söz konusu ve bu operasyon ile birlikte başarı elde ettiğimiz de doğrudur ancak can kaybımız da çok fazla! Hali hazırda devam eden bu operasyon gündemde iken bedelli askerlik konuşmanın çok da doğru olmayacağı söyleniyor ve Bakan’lıktan yapılan açıklama da bunu net bir şekilde ortaya koyuyor. 2017 bedelli askerlik yasası çıkar mı bilinmez ancak şu an için gündemde yok ve gündemi meşgul eden çok daha farklı konular olduğunu da belirtmek gerekiyor.

2017 Bedelli Askerlik Şartları

2017 bedelli askerlik şartları konusunda net bir bilgi vermek sizler de tahmin edersiniz ki mümkün değil. Bu açıklama bakanlıktan gelmediği sürece bizim böyle bir konuda bilgi aktarımında bulunmamız doğru olmayacaktır. Şartlar her yeni yasa ile birlikte değişiklik gösteriyor bu yüzden bedelli yasası çıktığı takdirde bu şartları aktarabileceğimizi de belirtmek isteriz. 2017 bedelli askerlik şartları konusunda elimize herhangi bir bilgi ulaştığı takdirde ve kesin bir açıklama yapıldığı anda sizinle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bakan Açıkladı

Fikri Işık, yaptığı açıklamada 2017 bedelli askerlik ile ilgili herhangi bir gelişme olmadığını ve yeni dönemde rafa kalkacağını belirtti. Anlık bir gelişme olur ve durumlar değişiklik gösterirse elbette görüşülür ancak şu an için böyle bir düşüncemiz yok dedi. Bedelli askerlik bekleyen milyonlarca genç var ve bakalım ilerleyen zamanlarda bu konu ile ilgili bir gelişme olacak mı ya da yeni bir açıklama yapılacak mı? Bizler de merakla bekliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı 2016 Yılı İçinde 10 Bin 500 Personel Alacak başlıklı makalemizde 2016 adalet bakanlığı memur personel alımı, 2016 kamu memur alimi ve 2016 kamu personel alimi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2017’de Bedelli Askerlik Yasası Çıkacak mı? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.